O companie MEDIST Group

Faceți clic pe locația dorită pe hartă pentru a găsi informații suplimentare

MEDIST Imaging & POC

Vaslui

Departament vânzări:

Georgian Manea - Responsabil Tratament

Tel: +4 0727 277 868
E-mail: georgian.manea@medist.ro

Ciprian Mititelu - Responsabil Diagnostic

Tel: +4 0725 234 693
E-mail: ciprian.mititelu@medist.ro

Departament aplicații:

Viorel Necula

Tel.: +4 0730 06 09 22
E-mail: viorel.necula@medist.ro

Flavius Vanea

Tel.: +4 0733 104 773
E-mail: flavius.vanea@medist.ro

Flaviu Bora

Tel.: +4 0739 886 310
E-mail: flaviu.bora@medist.ro

Bogdan Onofrei

Tel.: +4 0729 218 572
E-mail: bogdan.onofrei@medist.ro

Departament service:

Alexandru Bordaș

Service Engineer, Diagnosis
Tel.: +4 0728 884 025
E-mail: alexandru.bordas@medist.ro

Andrei Ojog

Service Engineer, Treatment
E-mail: andrei.ojog@medist.ro

Trimite un mesaj