O companie MEDIST Group

Faceți clic pe locația dorită pe hartă pentru a găsi informații suplimentare

MEDIST Imaging & POC

Sibiu

Departament vânzări:

Marius-Cristian Rusu - Responsabil Diagnostic

Tel.: +4 0727 350 958
E-mail: marius_cristian.rusu@medist.ro

Gabriela Mirea - Responsabil Tratament

Tel: +4 0731 550 034
E-mail: gabriela.mirea@medist.ro

Departament aplicații:

Viorel Necula

Tel.: +4 0730 06 09 22
E-mail: viorel.necula@medist.ro

Flavius Vanea

Tel.: +4 0733 104 773
E-mail: flavius.vanea@medist.ro

Flaviu Bora

Tel.: +4 0739 886 310
E-mail: flaviu.bora@medist.ro

Bogdan Onofrei

Tel.: +4 0729 218 572
E-mail: bogdan.onofrei@medist.ro

Departament service:

Mihai Volintiru

Service Engineer, Diagnosis
E-mail: mihai.volintiru@medist.ro

Gabriel Damacus

Service Engineer, Diagnosis
E-mail: gabriel.damacus@medist.ro

Trimite un mesaj