O companie MEDIST Group

Faceți clic pe locația dorită pe hartă pentru a găsi informații suplimentare

MEDIST Imaging & POC

Prahova

Departament vânzări:

Monise Abzait - Responsabil Diagnostic

Tel.: +4 0735 310 565
E-mail: monise.abzait@medist.ro

Gabriela Mirea - Responsabil Tratament

Tel: +4 0731 550 034
E-mail: gabriela.mirea@medist.ro

Departament aplicații:

Viorel Necula

Tel.: +4 0730 06 09 22
E-mail: viorel.necula@medist.ro

Flavius Vanea

Tel.: +4 0733 104 773
E-mail: flavius.vanea@medist.ro

Flaviu Bora

Tel.: +4 0739 886 310
E-mail: flaviu.bora@medist.ro

Bogdan Onofrei

Tel.: +4 0729 218 572
E-mail: bogdan.onofrei@medist.ro

Departament service:

Hassan El-khatib

Service Engineer, Diagnosis
E-mail: hassan.elkhatib@medist.ro

Irina Bantu

Service Engineer, Treatment
E-mail: irina.bantu@medist.ro

Luiza Culeasca

Service Engineer, Diagnosis
E-mail: luiza.culeasca@medist.ro

Valentin Niță

Service Engineer, Diagnosis
E-mail: valentin.nita@medist.ro

Stefan Tutu

Service Engineer, Treatment
E-mail: stefan.tutu@medist.ro

Flavia Gheorghe

Service Engineer, Treatment
E-mail: flavia.gheorghe@medist.ro

Adriana Capraru

Service Engineer, Diagnosis
E-mail: adriana.capraru@medist.ro

Robert Nicolae Predoiu

Service Engineer, Diagnosis
E-mail: robert.predoiu@medist.ro

Ion Cîmpeanu

Service Engineer, Diagnosis
E-mail: ion.cimpeanu@medist.ro

Trimite un mesaj