O companie MEDIST Group

Faceți clic pe locația dorită pe hartă pentru a găsi informații suplimentare

MEDIST Imaging & POC

Giurgiu

Departament vânzări:

Monise Abzait - Responsabil Diagnostic

Tel.: +4 0735 310 565
E-mail: monise.abzait@medist.ro

Andreea Cazan - Responsabil Tratament

Tel: 0730.502.330

E-mail: andreea.cazan@medist.ro

Departament aplicații:

Viorel Necula

Tel.: +4 0730 06 09 22
E-mail: viorel.necula@medist.ro

Flavius Vanea

Tel.: +4 0733 104 773
E-mail: flavius.vanea@medist.ro

Flaviu Bora

Tel.: +4 0739 886 310
E-mail: flaviu.bora@medist.ro

Bogdan Onofrei

Tel.: +4 0729 218 572
E-mail: bogdan.onofrei@medist.ro

Departament service:

Alexandru Ioan Aurel

<strong>Service Engineer, Diagnosis</strong>

Trimite un mesaj